KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14314436
nr 1431 4436
Istvan Szönyi
(1894-1960), Ungern
Etsning, Signerad i plåt. Bildmått: 25x31 cm, yttermått inklusive ram: 40x53 cm
István Szõnyi, bildkonstnär född 1894, död 1960.
Utrop:
600 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:23:22
Istvan Szönyi
nr 1431 4436
Istvan Szönyi
(1894-1960), Ungern
| Utrop: | 600 kr |
måndag 15 november 2021 |