KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16969179
nr 1696 9179
Etsning
"In the Collection of Rich. Richardson Esq", Pastoralt landskap. Bildmått: 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:58:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Etsning
Kondition: missfärgad
nr 1696 9179
Etsning
Kondition: missfärgad
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 28 april 2025 |