KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16893044
nr 1689 3044
Horst Janssen
(1929-1995), Tyskland
Etsning, Horst Janssen (1929-1995). Signerad, numrerad 5/20, daterad -72. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm
Horst Janssen, tysk konstnär född 1929, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:46:16
100 kr
150 kr