nr 1528 6435
Etsning
Helena Forsberg. Signerad, numrerad pt, daterad -78. Bildmått: 15x24 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm
Följerätt |
Ja |
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
100 kr |
måndag 20 mars 2023 kl 18:49:50
Tid |
Kund |
Bud |
19/3 16:39:25