KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546212
nr 1354 6212
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 54/140. Motivet: 29x23cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:08:25
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth