KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557016

nr 1355 7016

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Utsikt från Skinnarviksberget, Signerad. Motivet: 27x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:03:08

  • Tema
  • 19 okt

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg