KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15992005

nr 1599 2005

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, "Riddarhustorget". Signerad, daterad 1927. Bildmått: 22x36 cm, yttermått inklusive ram: 37x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 februari 2024
kl 19:42:43

  • Tema
  • 19 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg