KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422144

nr 1242 2144

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Modell, signerad, PT. Motivet: 20,5x14,5 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:10:47

18/3 19:42:07 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg