KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422144

nr 1242 2144

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Modell, signerad, PT. Motivet: 20,5x14,5 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:10:47

18/3 19:42:07 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg