KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14776244

nr 1477 6244

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, "Guldsmeden", Kopia efter Rembrandt. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 7,5x5, yttermått inklusive ram: 42x31

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:09:23

4/7 17:14:58 1      100 kr
4/7 18:04:23 2      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg