ART / Etchings etc / Etching 13158401
nr 1315 8401
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Harald Sallberg (1895-1963), Sweden. Ej numrerad, 1933. Signed. Subject: 25x32cm,
ETCHING, Ej numrerad, 1933. Signerad. Motivet: 25x32cm
1000
SEK 2200
Monday Mars 23 2020
at 19:12:20
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Robot)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Robot)
2.200 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Harald Sallberg
Read more about Harald Sallberg