KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12396160

nr 1239 6160

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Djurgårdsfärja. Signerad, numrerad 289/310. Löst blad. Motivet: 25x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2019
kl 20:32:46

4/3 19:49:32 1      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg