KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15217369

nr 1521 7369

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Färgetsning, Signerad, numrerad 63/80. Bildmått: 39x50 cm, yttermått inklusive ram: 66x72 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 februari 2023
kl 19:07:48

13/2 16:27:17 1      Vinnande bud

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert