KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13732002

nr 1373 2002

Hans Norsbo

(1897-1955), Sverige

Etsning, Hans Norsbo (1897-1955), Sverige. Slussen. Signerad, daterad 1950,29,5x23,5 cm

Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:55:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Hans Norsbo

Läs mer om Hans Norsbo