KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14833066

nr 1483 3066

Etsning

Hans Johansson. Signerad, numrerad 21/75. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:13:32