KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7539053
nr 753 9053
Ingegärd Digman
(1928-2015), Sverige
Etsning, Gunilla Digman-Wedel, Karta över Waxholms kommun, 1980, signerad, 40x50
Ingegärd Digman, svensk bildkonstnär född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:41:16
15/4 10:04:19
Ingegärd Digman
Läs mer om Ingegärd Digman