KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14099466
nr 1409 9466
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/310. Bildmått: 19x14, yttermått inklusive ram: 36x30 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:46:19
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius