KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13475279
nr 1347 5279
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 3/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x65 cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:53:21
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange