KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14094218

nr 1409 4218

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Signerad, numrerad 92/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:12:11

1/8 17:31:16 1      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel