KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13978002

nr 1397 8002

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. Signerad, numrerad 90/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:49:34

14/5 13:02:20 1      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel