KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13342237
nr 1334 2237
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 22/100, daterad -74, oramat löst blad, bladets mått: 75x56 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:44:32
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel