KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16993025

nr 1699 3025

Etsning

Fritz Furto, "Indancescence". Signerad, numrerad 10/50. Bildmått: 19,5 3 30 cm, yttermått inklusive ram: 34x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 maj 2025
kl 18:56:50