KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16993025
nr 1699 3025
Etsning
Fritz Furto, "Indancescence". Signerad, numrerad 10/50. Bildmått: 19,5 3 30 cm, yttermått inklusive ram: 34x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 maj 2025
kl 18:56:50
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Etsning
nr 1699 3025
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 5 maj 2025 |