KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16416193
nr 1641 6193
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Evert Lundquist (1904-1994). Signerad, numrerad 22/110. Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 52x49 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:39:28
300 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist