KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15103077

nr 1510 3077

Eva Holmér-Edling

(f. 1942), Sverige

Etsning, "Stranden". Signerad, numrerad 12/10. Bildmått: 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm

Eva Holmér-Edling, svensk målare och grafiker född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:24:15

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Eva Holmér-Edling

Läs mer om Eva Holmér-Edling