KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17035081
nr 1703 5081
Erik Lamm
(1880-1959), Sverige
Etsning, "Gustav V". Signerad, numrerad 10/100, daterad -40, ram med kungakrona. Bildmått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:41:43
23/5 20:28:15
Erik Lamm
nr 1703 5081
Erik Lamm
(1880-1959), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 26 maj 2025 |
| 23/5 20:28:15 | 1 | Vinnande bud |