KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193499

nr 1419 3499

Etsning

efter Rembrandt, väderkvarn. Bildmått: 16x21, yttermått inklusive ram: 32x42 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:43:23