KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005064
nr 1300 5064
Etsning
Edouard Manet. Signerad i plåten. Motivet: 17x13 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:16:24
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr