KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13732025

nr 1373 2025

Etsning

E Malmstedt, "Essingekapellet". Signerad, daterad 1925. Motivet: 30x22 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:16:26

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm