KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7416154
nr 741 6154
Etsning
David Ahlqvist, vintermotiv från Bringsarve, signerad, 16x24
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:02:21
18/2 17:44:08
100 kr
19/2 19:42:29