KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15103094

nr 1510 3094

Cecilia Frisendahl

(1922-2014), Sverige

Etsning, "Vit Kamel". Signerad, numrerad 10/20, daterad -70. Bildmått: 14x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:47:30

12/12 20:42:30 1      Vinnande bud
12/12 20:47:03 1      justering av budtak

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Cecilia Frisendahl

Läs mer om Cecilia Frisendahl