KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17035071

nr 1703 5071

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Etsning, Ej signerad, "Föreningen för Grafisk konst 1924", 29x21,5, yttermått inklusive ram: 42x32

Kondition: skadad glasskiva

Utrop:

500 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:08:46

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson