KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17035071
nr 1703 5071
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Etsning, Ej signerad, "Föreningen för Grafisk konst 1924", 29x21,5, yttermått inklusive ram: 42x32
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
500 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:08:46
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson
Carl Wilhelmson
Kondition: skadad glasskiva
Läs mer om Carl Wilhelmson
nr 1703 5071
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Kondition: skadad glasskiva
| Utrop: | 500 kr |
måndag 26 maj 2025 |
Carl Wilhelmson