KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11587152
nr 1158 7152
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Suzanne & Gunlög, motivet: 30x20 ca, ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:07:53
100 kr
150 kr
200 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson