KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13385338
nr 1338 5338
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Ej signerad, Modell. Motivet: 8x11, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:36:16
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
3.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
5.400 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson