KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15565178
nr 1556 5178
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), Sverige, efter. Susanne och Gunlög. Ej signerad. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:08:39
19/8 19:19:00
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson