ART / Etchings etc / Etching 14499285
nr 1449 9285
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Börje Sandelin (1926-1970), Sweden. Signed, numbered Arkivex, 'i hög hatt'. Image dimensions: 17x11, 5,
ETCHING, Signerad, numrerad Arkivex, "i hög hatt". Bildmått: 17x11,5, oramad
Börje Sandelin, Swedish painter and graphic artist, born 1926, dead 1970.
1000
SEK 1300
Monday February 21 2022
at 20:31:06
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
Börje Sandelin
Read more about Börje Sandelin