KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13149120
nr 1314 9120
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 54, "nattvandrarna". Motivet: 21x11,5
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:47:57
250 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin