KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12475178
nr 1247 5178
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, daterad -54, Pojke & flicka. Motivet: 21x11,5
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:24:43
100 kr
150 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin