KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14676162
nr 1467 6162
Björn Brusewitz
(f. 1948), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1981, perrong. Bildmått: 25x22, yttermått inklusive ram: 37x34 cm
Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:37:48
Björn Brusewitz
nr 1467 6162
Björn Brusewitz
(f. 1948), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 16 maj 2022 |