KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12044385

nr 1204 4385

Beth Zeeh

(1911-2004), Sverige

Etsning, Beth Zeeh (1911-2004), Sverige. Kanadagås. Signerad, daterad 1977, numrerad 11/50. Motivet: 20x24 cm

Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 september 2018
kl 19:00:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Beth Zeeh

Läs mer om Beth Zeeh