KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11312272
nr 1131 2272
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), 57/200, daterad 48, motivet: 12x15
Kondition: med dedikation
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2017
kl 18:06:50
21/9 23:27:46
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw