KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14949176
nr 1494 9176
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Signerad, interiör. Bildmått: 12,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:26:12
100 kr
200 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund