KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14908126

nr 1490 8126

Bengtgöran Flood

(f. 1953), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad Et, daterad 85. Bildmått: 47x32 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Bengtgöran Flood, svensk konstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:18:07

Bengtgöran Flood

Läs mer om Bengtgöran Flood