KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17377135

nr 1737 7135

Etsning

Axel Hamngren. Signerad, numrerad 10/135, daterad 1947, Häst. Bildmått: 60x82 cm, yttermått inklusive ram: 71x97 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 november 2025
kl 20:50:00