KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13636386
nr 1363 6386
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Sittande kvinna, Signerad. Motivet: 17,5x15 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:46:48
500 kr
600 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell