KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14885060
nr 1488 5060
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, Themsen. Bildmått: 11x15 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:44:49
100 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell