KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17223216

nr 1722 3216

Etsning

Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad, "Pälsen", (Ingrid Fridell). Bildmått: 24x18 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:02:32