KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12316103

nr 1231 6103

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad i plåten, PT. Motivet: 10x7,5

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:24:41

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell