KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286447

nr 1228 6447

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Selma Lagerlöf, signerad. Motivet: 19x11

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:19:55

12/1 09:27:23 1      1.600 kr
14/1 19:22:22 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell