KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286447

nr 1228 6447

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Selma Lagerlöf, signerad. Motivet: 19x11

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:19:55

12/1 09:27:23 1      1.600 kr
14/1 19:22:22 2      Vinnande bud

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell