KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10626630
nr 1062 6630
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), 'Mannen i kappan', Föreningen för grafisk konst, motivet: 19x14, ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:34:03
150 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell