KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11434253

nr 1143 4253

Etsning

Auguste Renoir, signerad i plåten, 11,5x7,5

Utrop:

1.500 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 november 2017
kl 20:58:03