KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14776256

nr 1477 6256

Etsning

Arvid Jacobsson, träd. Signerad, daterad 1916. Bildmått: 23x16 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm

Kondition: missfärgningar

Utrop:

300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:31:28